
- Готово до відправки
- Код: 6160
Накладки на дверний замок срібло із логотипом Peugeot
365 ₴/комплект
- +380 (67) 780-80-779:00-17:00 Kyivstar
- +380 (95) 780-80-779:00-17:00 Viber, Telegram,WhatsApp
- +380 (68) 780-80-738:00 - 21:00 Viber, Telegram
-
Служать окрасою інтер'єру автомобіля, а також закривають не естетичні деталі кріплень.
Накладки на замки дверей.
-
-
Виготовлені з полірованої нержавіючої сталі Кріжуються за допомогою двостороннього скотчу 3М.
Підходить на
207CC
308CC
301 2014-2019
308 2012-2019
3085 2012-2014
408 2010-2019
508 2012-2019
508L 2019
2008 2014-2020
3008 2013-2019
4008 2017-2019
5008 2017-2019
-
Матеріал: МеталРозміри: 70 мм * 55 мм
Ціна вказана за 4 шт

Стильні аксесуари для вашого авто
Ароматизатори, брелки та багато інших корисних товарів для вашого авто
Увесь асортимент




Переваги нашого магазину

Наш магазин працює 7 днів на тиждень

Враховуємо побажання клієнтів

Швидко відправляємо замовлення

Великий асортимент товарів
Ми турбуємося про наших покупців
Саме тому постійно проводимо акції та робимо знижки постійним покупцям
Як зробити замовлення
01
Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте нам
02
Ми уточнимо деталі замовлення
03
Спакуємо і відправимо ваше замовлення


| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Фарбування | Не вимагається |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8 мм |
| Марка | Peugeot |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Тип | Накладка |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
- Ціна: 365 ₴/комплект




1
1
1
1
















1
1
1
1