
- Готово до відправки
- Код: 1705
Накладки на дверний замок срібло із логотипом BMW 03, BMW E46 E39 E36 E60 E61 E62 E70 E87 E90 E91 E92 E93 X1 X2 X3 X4 X5 X6 X7 F20
365 ₴/комплект
- +380 (67) 780-80-779:00-17:00 Kyivstar
- +380 (95) 780-80-779:00-17:00 Viber, Telegram,WhatsApp
- +380 (68) 780-80-738:00 - 21:00 Viber, Telegram
- +380 (67) 780-80-779:00-17:00 Kyivstar
- +380 (95) 780-80-779:00-17:00 Viber, Telegram,WhatsApp
- +380 (68) 780-80-738:00 - 21:00 Viber, Telegram
-
Служать окрасою інтер'єру автомобіля, а також закривають не естетичні деталі кріплень.
Накладки на замки дверей.
-
-
Виготовлені з полірованої нержавіючої сталі Кріжуються за допомогою двостороннього скотчу 3М.
-
Підходить на BMW E46 E39 E36 E60 E61 E62 E70 E87 E90 E91 E92 E93 X1 X2 X3 X4 X5 X6 X7 F20 F30 F10
-
Матеріал: МеталРозміри: 70 мм * 55 мм
Ціна вказана за 4 шт

Стильні аксесуари для вашого авто
Ароматизатори, брелки та багато інших корисних товарів для вашого авто
Увесь асортимент




Переваги нашого магазину

Наш магазин працює 7 днів на тиждень

Враховуємо побажання клієнтів

Швидко відправляємо замовлення

Великий асортимент товарів
Ми турбуємося про наших покупців
Саме тому постійно проводимо акції та робимо знижки постійним покупцям
Як зробити замовлення
01
Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте нам
02
Ми уточнимо деталі замовлення
03
Спакуємо і відправимо ваше замовлення


| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | BMW |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Фарбування | Не вимагається |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8 мм |
| Марка | BMW |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Тип | Накладка |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
- Ціна: 365 ₴/комплект




1
1
1
1
















1
1
1
1