
- Готово до відправки
- Код: 5059
Захисні протиударні накладки Skoda, силікон
169 ₴/комплект
+380 (73) 780-80-77
9:00-17:00 Lifecell
- +380 (67) 780-80-779:00-17:00 Kyivstar
- +380 (95) 780-80-779:00-17:00 Viber, Telegram,WhatsApp
- +380 (68) 780-80-738:00 - 21:00 Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Специфікація:
Функція: Захист від подряпин, прикраса та захист ручки дверної чаші. Застосовні моделі: Універсальні для всіх автомобілів.
Матеріал: силікон
Кількість: 1 комплект із 4 штук

Стильні аксесуари для вашого авто
Ароматизатори, брелки та багато інших корисних товарів для вашого авто
Увесь асортимент




Переваги нашого магазину

Наш магазин працює 7 днів на тиждень

Враховуємо побажання клієнтів

Швидко відправляємо замовлення

Великий асортимент товарів
Ми турбуємося про наших покупців
Саме тому постійно проводимо акції та робимо знижки постійним покупцям
Як зробити замовлення
01
Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте нам
02
Ми уточнимо деталі замовлення
03
Спакуємо і відправимо ваше замовлення


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skoda Auto |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Hover, Shadow, Pointer |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал молдинга | Поліуретан |
| Тип молдинга | На двері |
| Глибина | 5 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип стрічки | Обідня |
| Тип наклейки | Декоративна |
| Тип наклейки | На двері |
| Поверхня наклейки | глянсова |
| Варіант клеєння | Зовнішня |
| Ширина | 3 мм |
| Тип транспорту | автомобіль |
- Ціна: 169 ₴/комплект



1
1
1
1
















1
1
1
1