
- Готово до відправки
- Код: 2773
Накладки на дверний замок синій із логотипом Skoda Подходит на Octavia KODIAQ, FABIA, RAPID, KAMIQ, SCALA, KAROQ, SUPERB
365 ₴/комплект
- +380 (67) 780-80-779:00-17:00 Kyivstar
- +380 (95) 780-80-779:00-17:00 Viber, Telegram,WhatsApp
- +380 (68) 780-80-738:00 - 21:00 Viber, Telegram
- +380 (67) 780-80-779:00-17:00 Kyivstar
- +380 (95) 780-80-779:00-17:00 Viber, Telegram,WhatsApp
- +380 (68) 780-80-738:00 - 21:00 Viber, Telegram
-
Служать окрасою інтер'єру автомобіля, а також закривають не естетичні деталі кріплень.
Накладки на замки дверей.
-
-
Виготовлені з полірованої нержавіючої сталі Кріжуються за допомогою двостороннього скотчу 3М.
Підходить на
Octavia 2012-2020
KODIAQ
FABIA 2012-2020
RAPID 2012-2020
KAMIQ
SCALA
KAROQ
SUPERB 2012-2020
-
Матеріал: МеталРозміри: 70 мм * 55 мм
Ціна вказана за 4 шт

Стильні аксесуари для вашого авто
Ароматизатори, брелки та багато інших корисних товарів для вашого авто
Увесь асортимент




Переваги нашого магазину

Наш магазин працює 7 днів на тиждень

Враховуємо побажання клієнтів

Швидко відправляємо замовлення

Великий асортимент товарів
Ми турбуємося про наших покупців
Саме тому постійно проводимо акції та робимо знижки постійним покупцям
Як зробити замовлення
01
Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте нам
02
Ми уточнимо деталі замовлення
03
Спакуємо і відправимо ваше замовлення


| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Синій |
| Фарбування | Не вимагається |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8 мм |
| Марка | Skoda |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Тип | Накладка |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
- Ціна: 365 ₴/комплект


1
1
1
1
















1
1
1
1