
- Готово до відправки
- Код: 5347
Накладки на дверний замок срібло із логотипом Subaru 01, Legacy, Outback, Forester, Impreza
365 ₴/комплект
- +380 (67) 780-80-779:00-17:00 Kyivstar
- +380 (95) 780-80-779:00-17:00 Viber, Telegram,WhatsApp
- +380 (68) 780-80-738:00 - 21:00 Viber, Telegram
- +380 (67) 780-80-779:00-17:00 Kyivstar
- +380 (95) 780-80-779:00-17:00 Viber, Telegram,WhatsApp
- +380 (68) 780-80-738:00 - 21:00 Viber, Telegram
-
Служать окрасою інтер'єру автомобіля, а також закривають не естетичні деталі кріплень.
Накладки на замки дверей.
-
-
Виготовлені з полірованої нержавіючої сталі Кріжуються за допомогою двостороннього скотчу 3М.
Підходить на
STI Crosstrek
Legacy 2004-2020
Outback 2008-2020
WRX
XV 2012-2021
Forester 2004-2020
Impreza 2003-2020
Tribeca
-
Матеріал: МеталРозміри: 70 мм * 55 мм
Ціна вказана за 4 шт

Стильні аксесуари для вашого авто
Ароматизатори, брелки та багато інших корисних товарів для вашого авто
Увесь асортимент




Переваги нашого магазину

Наш магазин працює 7 днів на тиждень

Враховуємо побажання клієнтів

Швидко відправляємо замовлення

Великий асортимент товарів
Ми турбуємося про наших покупців
Саме тому постійно проводимо акції та робимо знижки постійним покупцям
Як зробити замовлення
01
Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте нам
02
Ми уточнимо деталі замовлення
03
Спакуємо і відправимо ваше замовлення


| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Фарбування | Не вимагається |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8 мм |
| Марка | Subaru |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Тип | Накладка |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
- Ціна: 365 ₴/комплект



1
1
1
1
















1
1
1
1