
- Більше 4 од.
- Код: черв.
Брелок для мотоцикла Yamaha (Ямаха), брелок на вибір
240 ₴
+380 (73) 780-80-77
9:00-17:00 Lifecell
- +380 (67) 780-80-779:00-17:00 Kyivstar
- +380 (95) 780-80-779:00-17:00 Viber, Telegram,WhatsApp
- +380 (68) 780-80-738:00 - 21:00 Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Форма | Нестандартна |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 24 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
| Покриття | Емаль |
- Ціна: 240 ₴

