
Новинка
- Готово до відправки
- Код: 333
Брелок для ключів у вигляді ножа
275 ₴
+380 (73) 780-80-77
9:00-17:00 Lifecell
- +380 (67) 780-80-779:00-17:00 Kyivstar
- +380 (95) 780-80-779:00-17:00 Viber, Telegram,WhatsApp
- +380 (68) 780-80-738:00 - 21:00 Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Маленький складаний ніж - брелок
Загальна довжина 9,5 см
Довжина леза 3,5 см
Колір чорний
Товщина леза 2,2 см
Використання: брелок для ключів, кемпінг
Ніж виготовлений із високоякісного металу. -
Комплект:
Ніж - 1 шт
шнурок - 1 шт

Стильні аксесуари для вашого авто
Ароматизатори, брелки та багато інших корисних товарів для вашого авто
Увесь асортимент




Переваги нашого магазину

Наш магазин працює 7 днів на тиждень

Враховуємо побажання клієнтів

Швидко відправляємо замовлення

Великий асортимент товарів
Ми турбуємося про наших покупців
Саме тому постійно проводимо акції та робимо знижки постійним покупцям
Як зробити замовлення
01
Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте нам
02
Ми уточнимо деталі замовлення
03
Спакуємо і відправимо ваше замовлення


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 40 г |
| Вид брелока | Автомобільний |
| Довжина | 95 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Емаль |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 275 ₴


1
1
1
1
















1
1
1
1