
- Готово до відправки
- Код: 5338
Накладки на дверний замок срібло із логотипом Hyundai 01, Santa Fe, Sonata, Elantra, Tucson
365 ₴/комплект
- +380 (67) 780-80-779:00-17:00 Kyivstar
- +380 (95) 780-80-779:00-17:00 Viber, Telegram,WhatsApp
- +380 (68) 780-80-738:00 - 21:00 Viber, Telegram
- +380 (67) 780-80-779:00-17:00 Kyivstar
- +380 (95) 780-80-779:00-17:00 Viber, Telegram,WhatsApp
- +380 (68) 780-80-738:00 - 21:00 Viber, Telegram
-
Служать окрасою інтер'єру автомобіля, а також закривають не естетичні деталі кріплень.
Накладки на замки дверей.
-
-
Виготовлені з полірованої нержавіючої сталі Кріжуються за допомогою двостороннього скотчу 3М.
Підходить на
Kona EV 2017-2021
Santa Fe 2019-2021
Ioniq 2016-2021
Sonata 2015-2021
Azera 2018-2021
Elantra 2016-2021
Elantra GT i30 2017-2021
Veloster N 2018-2021
Tucson 2016-2021
Palisade 2019-2021
Venue Nexo
-
Матеріал: МеталРозміри: 70 мм * 55 мм
Ціна вказана за 4 шт

Стильні аксесуари для вашого авто
Ароматизатори, брелки та багато інших корисних товарів для вашого авто
Увесь асортимент




Переваги нашого магазину

Наш магазин працює 7 днів на тиждень

Враховуємо побажання клієнтів

Швидко відправляємо замовлення

Великий асортимент товарів
Ми турбуємося про наших покупців
Саме тому постійно проводимо акції та робимо знижки постійним покупцям
Як зробити замовлення
01
Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте нам
02
Ми уточнимо деталі замовлення
03
Спакуємо і відправимо ваше замовлення


| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Фарбування | Не вимагається |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8 мм |
| Тип | Накладка |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
- Ціна: 365 ₴/комплект



1
1
1
1
















1
1
1
1