
- Більше 4 од.
- Код: 2095016069
Патріотичний Led брелок з підсвічуванням (7 кольорів)
205 ₴
+380 (73) 780-80-77
9:00-17:00 Lifecell
- +380 (67) 780-80-779:00-17:00 Kyivstar
- +380 (95) 780-80-779:00-17:00 Viber, Telegram,WhatsApp
- +380 (68) 780-80-738:00 - 21:00 Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Світлодіодний скляний брелок
- В брелоку 7 кольорів (вони змінюються по черзі).
- Колір можна вибрати.
- Для включення потрібно закрутити кришку за годинниковою стрілкою.
- Працює від 3 батарейок.
- Комплект (брелок + батарейки + подарункова упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Фрази/слова, Військова |
| Ширина | 30 мм |
| Вага | 30 г |
| Довжина | 30 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд колоди | Руский воєний кор... |
- Ціна: 205 ₴

