
- Більше 4 од.
- Код: 2095005994
Брелок для автомобільних ключів Chevrolet
240 ₴
+380 (73) 780-80-77
9:00-17:00 Lifecell
- +380 (67) 780-80-779:00-17:00 Kyivstar
- +380 (95) 780-80-779:00-17:00 Viber, Telegram,WhatsApp
- +380 (68) 780-80-738:00 - 21:00 Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
-
Кращий подарунок автолюбителям! Можна подарувати марку поточного авто, або марку про яку мрієте!
-
Вага: 24 грам
-
У комплекті викрутка
-
-
Стильний шкіряний брелок з логотипом Вашого авто
-
металевий логотип, надійне кріплення. Зручно лежить в руці, приємний на дотик.
-
Шкіра не облазить, не тріскається, не линяє.
-
Класний невеликий подаруночок собі або близьким
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вид брелока | Автомобільний |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Покриття | Емаль |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 мм |
| Вага | 0.024 г |
| Довжина | 100 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 240 ₴

