
- Більше 4 од.
- Код: рож.
Брелок автомобільний шкіряний з карабіном Mitsubishi (Міцубісі)
230 ₴
+380 (73) 780-80-77
9:00-17:00 Lifecell
- +380 (67) 780-80-779:00-17:00 Kyivstar
- +380 (95) 780-80-779:00-17:00 Viber, Telegram,WhatsApp
- +380 (68) 780-80-738:00 - 21:00 Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Шкіряний брелок високої якості.
- подвійне кріплення
- довжина брелку 8 см, довжина з карабіном 15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вид брелока | Автомобільний |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Покриття | Емаль |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 230 ₴

