
- Більше 4 од.
- Код: 2094280003
Брелок автомобільний шкіряний з карабіном Mini, брелок на вибір
230 ₴
+380 (73) 780-80-77
9:00-17:00 Lifecell
- +380 (67) 780-80-779:00-17:00 Kyivstar
- +380 (95) 780-80-779:00-17:00 Viber, Telegram,WhatsApp
- +380 (68) 780-80-738:00 - 21:00 Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Кращий подарунок автолюбителям! Можна подарувати марку поточного авто, або марку про яку мрієте!
- У комплекті:
- брелок + викрутка
- Стильний шкіряний брелок з логотипом Вашого авто
- металевий логотип, надійне кріплення. Зручно лежить в руці, приємний на дотик.
- Шкіра не облазить, не тріскається, не линяє.
- Класний невеликий подаруночок собі або близьким
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Покриття | Емаль |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Автомобілі |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд колоди | 6 |
- Ціна: 230 ₴

