
- Більше 4 од.
- Код: 2094241319
Чохол для ключів із карабіном SKODA коробка
300 ₴
+380 (73) 780-80-77
9:00-17:00 Lifecell
- +380 (67) 780-80-779:00-17:00 Kyivstar
- +380 (95) 780-80-779:00-17:00 Viber, Telegram,WhatsApp
- +380 (68) 780-80-738:00 - 21:00 Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
-
Високоякісна фурнітура + 100% шкіряна серія чохлів для ключів із вишуканою якістю.
-
Модний та звичайний стиль; Затребуваний успішними людьми;
-
Одним із способів зберегти зовнішній вигляд авто ключа цілим – ключниці та чохли для ключів із якісної шкіри. Надійність шкіряного чохла перевірена часом та гарантується десятками поколінь користувачів.
-
Ключ запалення може багато розповісти про власника автомобіля. Він без слів здатний «розповісти» про ваш статус, соціальне становище та особисті якості. Ключ, що акуратно зберігається в надійному, стильному і елегантному чохлі, неодмінно справить приємне враження на оточуючих і складе про вас думку, як про дбайливого господаря.
-
-
Пам'ятайте, що додати вашому іміджу додаткову елегантність і неперевершений вишуканий стиль під силу навіть таким дрібницям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вид шкіри | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Кріплення ключів | Кільце |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Марка | Skoda |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стан | Новий |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Skoda |
| Тип застібки | Молния |
| пакування | коробка |
- Ціна: 300 ₴

