
- Немає в наявності
Чохол для ключів із карабіном SKODA коробка
300 ₴
+380 (73) 780-80-77
9:00-17:00 Lifecell
- +380 (67) 780-80-779:00-17:00 Kyivstar
- +380 (95) 780-80-779:00-17:00 Viber, Telegram,WhatsApp
- +380 (68) 780-80-738:00 - 21:00 Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Флотар |
| Кріплення ключів | Кільце |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Марка | Skoda |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| пакування | коробка |
- Ціна: 300 ₴

